20 mrt 2013 - 538 voor War Child 29 maart in 's-Hertogenbosch


538 voor War Child 29 maart in 's-Hertogenbosch

Verlaten oorlogskinderen

In 2013 zet 538 zich voor de derde keer in voor War Child. Van 22 tot en met 29 maart rijdt de 538 studiotruck weer door het hele land. De opbrengst gaat dit jaar naar oorlogskinderen die er helemaal alleen voor staan. Honderdduizenden kinderen raken door oorlog hun ouders kwijt. Veel van hen belanden in de prostitutie, of worden uitgebuit als huisslaaf of kindsoldaat. War Child komt op voor deze kinderen en zorgt ervoor dat ze op een veilige plek 538 voor War Child - Colombia copyright Marco van Halweer gewoon kind kunnen zijn. Dat ze hun nare ervaringen kunnen verwerken en een betere toekomst kunnen opbouwen. In creatieve workshops krijgen kinderen weer zelfvertrouwen, durven ze weer contact met anderen te maken, ontdekken ze hun talenten en worden zo weer sterker. In totaal konden door het succes van de vorige editie van 538 voor War Child bijna 73.000 oorlogskinderen deelnemen aan de programma’s van War Child.

fotograaf: Colombia copyright Marco van Hal

 

’s-Hertogenbosch op 29 maart

Op vrijdag 29 maart komt de Truck van 538 komt naar ’s-Hertogenbosch om actie te voeren voor War Child. Dit jaar is de stad gastheer van het knallende eindfeest. Het wordt daarom groots aangepakt met overdag activiteiten op de Parade en ‘s avonds groot feest op de Markt met diverse bekende artiesten. De nachtuitzending vindt dit jaar plaats in het Rodenborch College in Rosmalen dat zijn 25-jarig jubileum viert.

 

538 voor War ChildKom in actie: voor 12 euro help je 1 kind!

Hoeveel verlaten oorlogskinderen wil jij helpen? Kom in actie met je vrienden, je collega’s, je buurman of alleen. Niets is te gek en alles is mogelijk. Meld je actie aan op www.538voorwarchild.nl en doneer het opgehaalde bedrag aan 538 voor War Child, zodat met dit geld een betere toekomst voor oorlogskinderen kan worden opgebouwd.

 

VVV viert Openbaar kinderfeestje voor War Child!

Ook VVV 's-Hertogenbosch zal deze dag actie voeren voor 538 For War Child. Zij zullen hiervoor een openbaar Kinderfeestje organiseren waarvan de opbrengst voor het goede doel zal zijn. Tijdens dit feestje kunnen kinderen meedoen met leuke spelletjes en een leuke educatieve speurtocht uitvoeren door 's-Hertogenbosch.

 

 


 

Nieuws

26 nov 2014  Nieuwe ontvangst in het Oeteldonks Gemintemuzejum

Het Nationaal Carnavalsmuseum Oeteldonks Gemintemuzejum wordt vernieuwd!

 
Meer info
 

25 nov 2014  Gedeputeerde Brigite van Haaften verwelkomt 200.000ste bezoeker in Het Noordbrabants Museum

Gedeputeerde van cultuur Brigite van Haaften heeft vrijdag 21 november in Het Noordbrabants Museum de 200.000ste bezoeker van 2014 verwelkomd. Waar in de jaren vóór de verbouwing van ...

 
Meer info
 

24 nov 2014  Unieke Vestingwandeling in 's-Hertogenbosch

De gidsen van de Kring Vrienden van ’s-Hertogenbosch nemen u graag mee voor een unieke vestingwandeling. Tijdens deze bijzondere wandeling zult u ervaren dat de vesting meer is dan alleen ...

 
Meer info
 

20 nov 2014  Regisseur en stadskunstenaar Lucas De Man is op zoek naar jou!

“Durven we nog écht te kiezen voor de liefde? Mijn generatie is opgegroeid in grenzeloze vrijheid. Maar is die vrijheid ook daadwerkelijk bevrijdend? Voor het eerst is een generatie ...

 
Meer info
 

19 nov 2014  Stegenwandeling 's-Hertogenbosch

De gidsen van de kring Vrienden van ’s-Hertogenbosch nemen u mee voor een unieke stegenwandeling. U wandelt met de gids door het Vughtereinde dat bekend staat om de vele karakteristieke ...

 
Meer info
 

18 nov 2014  VVV meest onmisbare Reisorganisatie merk van Nederland

Afgelopen week werd de EURIB Top 100 van Meest Onmisbare Merken 2014 bekend.  Wederom steeg VVV in de lijst. Waar VVV in 2013 op plaats 76 stond, staat het in 2014 op plaats 56. Nummer 1 in de ...

 
Meer info