20 mrt 2013 - 538 voor War Child 29 maart in 's-Hertogenbosch


538 voor War Child 29 maart in 's-Hertogenbosch

Verlaten oorlogskinderen

In 2013 zet 538 zich voor de derde keer in voor War Child. Van 22 tot en met 29 maart rijdt de 538 studiotruck weer door het hele land. De opbrengst gaat dit jaar naar oorlogskinderen die er helemaal alleen voor staan. Honderdduizenden kinderen raken door oorlog hun ouders kwijt. Veel van hen belanden in de prostitutie, of worden uitgebuit als huisslaaf of kindsoldaat. War Child komt op voor deze kinderen en zorgt ervoor dat ze op een veilige plek 538 voor War Child - Colombia copyright Marco van Halweer gewoon kind kunnen zijn. Dat ze hun nare ervaringen kunnen verwerken en een betere toekomst kunnen opbouwen. In creatieve workshops krijgen kinderen weer zelfvertrouwen, durven ze weer contact met anderen te maken, ontdekken ze hun talenten en worden zo weer sterker. In totaal konden door het succes van de vorige editie van 538 voor War Child bijna 73.000 oorlogskinderen deelnemen aan de programma’s van War Child.

fotograaf: Colombia copyright Marco van Hal

 

’s-Hertogenbosch op 29 maart

Op vrijdag 29 maart komt de Truck van 538 komt naar ’s-Hertogenbosch om actie te voeren voor War Child. Dit jaar is de stad gastheer van het knallende eindfeest. Het wordt daarom groots aangepakt met overdag activiteiten op de Parade en ‘s avonds groot feest op de Markt met diverse bekende artiesten. De nachtuitzending vindt dit jaar plaats in het Rodenborch College in Rosmalen dat zijn 25-jarig jubileum viert.

 

538 voor War ChildKom in actie: voor 12 euro help je 1 kind!

Hoeveel verlaten oorlogskinderen wil jij helpen? Kom in actie met je vrienden, je collega’s, je buurman of alleen. Niets is te gek en alles is mogelijk. Meld je actie aan op www.538voorwarchild.nl en doneer het opgehaalde bedrag aan 538 voor War Child, zodat met dit geld een betere toekomst voor oorlogskinderen kan worden opgebouwd.

 

VVV viert Openbaar kinderfeestje voor War Child!

Ook VVV 's-Hertogenbosch zal deze dag actie voeren voor 538 For War Child. Zij zullen hiervoor een openbaar Kinderfeestje organiseren waarvan de opbrengst voor het goede doel zal zijn. Tijdens dit feestje kunnen kinderen meedoen met leuke spelletjes en een leuke educatieve speurtocht uitvoeren door 's-Hertogenbosch.

 

 


 

Nieuws

21 mei 2015  SHINE, een festival vol verleidingen

Twintig containers in Den Bosch vormen het opvallende herkenningspunt van SHINE. Rondom deze containers bevindt zich een tuin van verschillende progressieve kunstvormen. Tijdens een kijkje in deze ...

 
Meer info
 

18 mei 2015  Succesvolle start voorverkoop Theater aan de Parade!

Vijftig seconden. Meer had online bezoekster Laura niet nodig om als allereerste op woensdag 13 mei om precies 9.00 uur een kaartje voor Najib Amhali in haar online winkelmandje te plaatsen en af ...

 
Meer info
 

13 mei 2015  Georgia Russell maakt kunst met scalpel

Van 14 mei t/m 30 augustus 2015 is in de tentoonstelling Georgia Russell - Kunst met een scalpel een representatief overzicht te zien van het oeuvre van de Schotse Georgia Russell (Elgin, 1974). ...

 
Meer info
 

12 mei 2015  Kaartverkoop Kunstnacht Den Bosch gestart

Op 26 september 2015 is de vierde editie van de Kunstnacht Den Bosch. Na de succesvolle, maar zeker ook gezellige editie van 2013 gaan we dit jaar wederom een artistiek en verrassend programma ...

 
Meer info
 

08 mei 2015  Bossche Markt krijgt nieuwe impuls

De Stichting Marktpromotie ’s-Hertogenbosch gaat de Bossche Markt nieuw leven in blazen. Niet alleen de website zal in een nieuw jasje gestoken worden, ook zullen er regelmatig acties, ...

 
Meer info
 

04 mei 2015  ERIK ANDRIESSE: de onbekende keramiek

Begin 1993 maakte de jonge beeldend kunstenaar Erik Andriesse op uitnodiging van het Stedelijk Museum ’s-Hertogenbosch (dat toen nog Museum Het Kruithuis heette) een groot aantal werken in ...

 
Meer info