20 mrt 2013 - 538 voor War Child 29 maart in 's-Hertogenbosch


538 voor War Child 29 maart in 's-Hertogenbosch

Verlaten oorlogskinderen

In 2013 zet 538 zich voor de derde keer in voor War Child. Van 22 tot en met 29 maart rijdt de 538 studiotruck weer door het hele land. De opbrengst gaat dit jaar naar oorlogskinderen die er helemaal alleen voor staan. Honderdduizenden kinderen raken door oorlog hun ouders kwijt. Veel van hen belanden in de prostitutie, of worden uitgebuit als huisslaaf of kindsoldaat. War Child komt op voor deze kinderen en zorgt ervoor dat ze op een veilige plek 538 voor War Child - Colombia copyright Marco van Halweer gewoon kind kunnen zijn. Dat ze hun nare ervaringen kunnen verwerken en een betere toekomst kunnen opbouwen. In creatieve workshops krijgen kinderen weer zelfvertrouwen, durven ze weer contact met anderen te maken, ontdekken ze hun talenten en worden zo weer sterker. In totaal konden door het succes van de vorige editie van 538 voor War Child bijna 73.000 oorlogskinderen deelnemen aan de programma’s van War Child.

fotograaf: Colombia copyright Marco van Hal

 

’s-Hertogenbosch op 29 maart

Op vrijdag 29 maart komt de Truck van 538 komt naar ’s-Hertogenbosch om actie te voeren voor War Child. Dit jaar is de stad gastheer van het knallende eindfeest. Het wordt daarom groots aangepakt met overdag activiteiten op de Parade en ‘s avonds groot feest op de Markt met diverse bekende artiesten. De nachtuitzending vindt dit jaar plaats in het Rodenborch College in Rosmalen dat zijn 25-jarig jubileum viert.

 

538 voor War ChildKom in actie: voor 12 euro help je 1 kind!

Hoeveel verlaten oorlogskinderen wil jij helpen? Kom in actie met je vrienden, je collega’s, je buurman of alleen. Niets is te gek en alles is mogelijk. Meld je actie aan op www.538voorwarchild.nl en doneer het opgehaalde bedrag aan 538 voor War Child, zodat met dit geld een betere toekomst voor oorlogskinderen kan worden opgebouwd.

 

VVV viert Openbaar kinderfeestje voor War Child!

Ook VVV 's-Hertogenbosch zal deze dag actie voeren voor 538 For War Child. Zij zullen hiervoor een openbaar Kinderfeestje organiseren waarvan de opbrengst voor het goede doel zal zijn. Tijdens dit feestje kunnen kinderen meedoen met leuke spelletjes en een leuke educatieve speurtocht uitvoeren door 's-Hertogenbosch.

 

 


 

Nieuws

21 apr 2015  Gein op t plein en andere gezelligheid bij de Keulse kar

Het terrasseizoen is dit weekend volledig losgebarsten. Tel daar de de mooie feestdagen en de insteek van de Keulse Kar bij op en je kan speciale evenementen verwachten.    Zondag ...

 
Meer info
 

20 apr 2015  Theaterseizoen 2015-2016 bekend!

Grote Nederlandse cabaretiers, gerenommeerde toneel- en dansgezelschappen, nationale en internationale artiesten, oudgedienden, aanstormend talent en lokale helden staan te popelen om de ...

 
Meer info
 

15 apr 2015  Nieuw perspectief, dé start van Cultuurbosch!

Onlangs heeft Cultuurbosch, hét online podium voor amateurkunst, 17 fotografen enthousiast gekregen om mee te werken aan een bijzonder fotografie project. Voor dit fotografie project gingen ...

 
Meer info
 

14 apr 2015  Bijzondere selfie-actie door Festival SHINE komende zaterdag

Op zaterdag 18 april laat Rezone (coproductie Wave of Tomorrow en BAI) een helikite vliegen waarmee voorbijgangers bijzondere selfies kunnen maken vanuit de lucht. De helikite happening wordt ...

 
Meer info
 

10 apr 2015  Rommelmarkt Pannenschuurplein Koren Moergestel en Oisterwijk in samenzang

Zangvereniging Crescendo zingt bij haar jaarlijkse optreden op 12 april om 14.30 uur in Het Draaiboompje, Hild 1 in Moergestel samen met het koor op samen met Zang en Vriendschap uit Oisterwijk. ...

 
Meer info
 

10 apr 2015  Studenten dansopleiding Den Bosch vertolken Jeroen Bosch choreografie

DEN BOSCH - De internationale choreograaf Liz King zal op vrijdag 10 april met leerlingen van de Vooropleiding Hedendaagse Dans werken aan de choreografie Schwanensturm.   Deze ...

 
Meer info