20 mrt 2013 - 538 voor War Child 29 maart in 's-Hertogenbosch


538 voor War Child 29 maart in 's-Hertogenbosch

Verlaten oorlogskinderen

In 2013 zet 538 zich voor de derde keer in voor War Child. Van 22 tot en met 29 maart rijdt de 538 studiotruck weer door het hele land. De opbrengst gaat dit jaar naar oorlogskinderen die er helemaal alleen voor staan. Honderdduizenden kinderen raken door oorlog hun ouders kwijt. Veel van hen belanden in de prostitutie, of worden uitgebuit als huisslaaf of kindsoldaat. War Child komt op voor deze kinderen en zorgt ervoor dat ze op een veilige plek 538 voor War Child - Colombia copyright Marco van Halweer gewoon kind kunnen zijn. Dat ze hun nare ervaringen kunnen verwerken en een betere toekomst kunnen opbouwen. In creatieve workshops krijgen kinderen weer zelfvertrouwen, durven ze weer contact met anderen te maken, ontdekken ze hun talenten en worden zo weer sterker. In totaal konden door het succes van de vorige editie van 538 voor War Child bijna 73.000 oorlogskinderen deelnemen aan de programma’s van War Child.

fotograaf: Colombia copyright Marco van Hal

 

’s-Hertogenbosch op 29 maart

Op vrijdag 29 maart komt de Truck van 538 komt naar ’s-Hertogenbosch om actie te voeren voor War Child. Dit jaar is de stad gastheer van het knallende eindfeest. Het wordt daarom groots aangepakt met overdag activiteiten op de Parade en ‘s avonds groot feest op de Markt met diverse bekende artiesten. De nachtuitzending vindt dit jaar plaats in het Rodenborch College in Rosmalen dat zijn 25-jarig jubileum viert.

 

538 voor War ChildKom in actie: voor 12 euro help je 1 kind!

Hoeveel verlaten oorlogskinderen wil jij helpen? Kom in actie met je vrienden, je collega’s, je buurman of alleen. Niets is te gek en alles is mogelijk. Meld je actie aan op www.538voorwarchild.nl en doneer het opgehaalde bedrag aan 538 voor War Child, zodat met dit geld een betere toekomst voor oorlogskinderen kan worden opgebouwd.

 

VVV viert Openbaar kinderfeestje voor War Child!

Ook VVV 's-Hertogenbosch zal deze dag actie voeren voor 538 For War Child. Zij zullen hiervoor een openbaar Kinderfeestje organiseren waarvan de opbrengst voor het goede doel zal zijn. Tijdens dit feestje kunnen kinderen meedoen met leuke spelletjes en een leuke educatieve speurtocht uitvoeren door 's-Hertogenbosch.

 

 


 

Nieuws

30 okt 2014  Tweede editie Kings of Colors Festival groot succes

Vorige maand vond de tweede editie van Kings of Colors plaats.

 
Meer info
 

29 okt 2014  Een Romantische Reis: De Rademakers Collectie t/m 25 januari

In Het Noordbrabants Museum is tot en met 25 januari voor de allerlaatste keer de volledige collectie romantische schilderijen van Jef Rademakers te zien.

 
Meer info
 

28 okt 2014  Kunstenaars buigen zich voortaan over kerststal in Sint-Jan

Het kerkbestuur van de Sint-Jan laat voortaan steeds een andere kunstenaar bepalen hoe de stal eruit moet zien. „Het 2000 jaar oude verhaal van de geboorte van Jezus verdient het om steeds ...

 
Meer info
 

27 okt 2014  B*THERE FESTIVAL: een super fijn weekend!

Op vrijdag 24 en zaterdag 25 oktober was de Parade in Den Bosch even niet meer zichzelf en liet B*THERE Festival van zich horen. Twee dagen lang veroverde dit gratis toegankelijke festival het ...

 
Meer info
 

24 okt 2014  De Moerasdraak, beleef de interactieve tour

VVV Noordoost-Brabant heeft een interactieve wandeltour ontwikkeld die gratis wordt ontsloten door middel van een smartphone of tablet. De virtuele route, genaamd De Moerasdraak, geeft de ...

 
Meer info
 

24 okt 2014  Aanleg Roosegaarde - van Gogh fietspad

Op 12 november wordt in Eindhoven het Van Gogh - Roosegaarde fietspad geopend. Dit fietspad - ontworpen door Kunstenaar Daan Roosegaarde - is versierd met duizenden glinsterende steentjes die ...

 
Meer info