Achtergrondfoto vvvdenbosch.nl
 
 

20 mrt 2013 - 538 voor War Child 29 maart in 's-Hertogenbosch


538 voor War Child 29 maart in 's-Hertogenbosch

Verlaten oorlogskinderen

In 2013 zet 538 zich voor de derde keer in voor War Child. Van 22 tot en met 29 maart rijdt de 538 studiotruck weer door het hele land. De opbrengst gaat dit jaar naar oorlogskinderen die er helemaal alleen voor staan. Honderdduizenden kinderen raken door oorlog hun ouders kwijt. Veel van hen belanden in de prostitutie, of worden uitgebuit als huisslaaf of kindsoldaat. War Child komt op voor deze kinderen en zorgt ervoor dat ze op een veilige plek 538 voor War Child - Colombia copyright Marco van Halweer gewoon kind kunnen zijn. Dat ze hun nare ervaringen kunnen verwerken en een betere toekomst kunnen opbouwen. In creatieve workshops krijgen kinderen weer zelfvertrouwen, durven ze weer contact met anderen te maken, ontdekken ze hun talenten en worden zo weer sterker. In totaal konden door het succes van de vorige editie van 538 voor War Child bijna 73.000 oorlogskinderen deelnemen aan de programma’s van War Child.

fotograaf: Colombia copyright Marco van Hal

 

’s-Hertogenbosch op 29 maart

Op vrijdag 29 maart komt de Truck van 538 komt naar ’s-Hertogenbosch om actie te voeren voor War Child. Dit jaar is de stad gastheer van het knallende eindfeest. Het wordt daarom groots aangepakt met overdag activiteiten op de Parade en ‘s avonds groot feest op de Markt met diverse bekende artiesten. De nachtuitzending vindt dit jaar plaats in het Rodenborch College in Rosmalen dat zijn 25-jarig jubileum viert.

 

538 voor War ChildKom in actie: voor 12 euro help je 1 kind!

Hoeveel verlaten oorlogskinderen wil jij helpen? Kom in actie met je vrienden, je collega’s, je buurman of alleen. Niets is te gek en alles is mogelijk. Meld je actie aan op www.538voorwarchild.nl en doneer het opgehaalde bedrag aan 538 voor War Child, zodat met dit geld een betere toekomst voor oorlogskinderen kan worden opgebouwd.

 

VVV viert Openbaar kinderfeestje voor War Child!

Ook VVV 's-Hertogenbosch zal deze dag actie voeren voor 538 For War Child. Zij zullen hiervoor een openbaar Kinderfeestje organiseren waarvan de opbrengst voor het goede doel zal zijn. Tijdens dit feestje kunnen kinderen meedoen met leuke spelletjes en een leuke educatieve speurtocht uitvoeren door 's-Hertogenbosch.

 

 


 

Nieuws

29 jul 2015  B*THERE is BACK! B*THERE festival zet Parade ’s-Hertogenbosch opnieuw twee dagen op z’n kop!

Op vrijdag 23 en zaterdag 24 oktober vindt de tweede editie van het B*THERE festival plaats op de Parade in Den Bosch. Na een eerste succesvolle editie in nieuwe opzet, bouwt de organisatie verder ...

 
Meer info
 

23 jul 2015  TLKSHW 2015

Ook dit jaar is er tijdens theaterfestival Boulevard een TLKSHW vanuit café de Keulse kar.  Vier avonden lang ontvangt NOS-verslaggever Martijn van der Zande om 23.00 uur gasten. De ...

 
Meer info
 

23 jul 2015  Parkeergarage St.-Jan geopend

Parkeergarage St.-Jan is vanaf nu geopend. Wethouder Jan Hoskam mocht als eerste in een (elektrische) auto deze bijzondere parkeergarage in rijden. Bij de opening waren onder andere de direct ...

 
Meer info
 

21 jul 2015  125ste sterfdag Vincent van Gogh: Het Noordbrabants Museum laat jong en oud gratis kennismaken met Van Gogh

’s-Hertogenbosch, 21 juli 2015 - Tot op de dag van vandaag is Vincent van Gogh een grote inspiratiebron voor jong en oud. Op woensdag 29 juli, zijn 125ste sterfdag, wordt de wereldberoemde ...

 
Meer info
 

17 jul 2015  NIEUW: BELEEF Bourgondisch ’s-Hertogenbosch

Bourgondisch ’s-Hertogenbosch komt vanaf 2015 -naast de gebruikelijke presentatie van lokale en regionale restaurants- met een attractief nieuw programma waar foodbeleving, ...

 
Meer info
 

15 jul 2015  'sH-reporter op Food Truck Festival TREK

Hoe kun je beter het weekend vieren dan met een heerlijk  hapje en drankje?  Van vrijdag 10 juli tot en met zondag 12 juli kon dit het beste in het Paleiskwartier in ...

 
Meer info