20 mrt 2013 - 538 voor War Child 29 maart in 's-Hertogenbosch


538 voor War Child 29 maart in 's-Hertogenbosch

Verlaten oorlogskinderen

In 2013 zet 538 zich voor de derde keer in voor War Child. Van 22 tot en met 29 maart rijdt de 538 studiotruck weer door het hele land. De opbrengst gaat dit jaar naar oorlogskinderen die er helemaal alleen voor staan. Honderdduizenden kinderen raken door oorlog hun ouders kwijt. Veel van hen belanden in de prostitutie, of worden uitgebuit als huisslaaf of kindsoldaat. War Child komt op voor deze kinderen en zorgt ervoor dat ze op een veilige plek 538 voor War Child - Colombia copyright Marco van Halweer gewoon kind kunnen zijn. Dat ze hun nare ervaringen kunnen verwerken en een betere toekomst kunnen opbouwen. In creatieve workshops krijgen kinderen weer zelfvertrouwen, durven ze weer contact met anderen te maken, ontdekken ze hun talenten en worden zo weer sterker. In totaal konden door het succes van de vorige editie van 538 voor War Child bijna 73.000 oorlogskinderen deelnemen aan de programma’s van War Child.

fotograaf: Colombia copyright Marco van Hal

 

’s-Hertogenbosch op 29 maart

Op vrijdag 29 maart komt de Truck van 538 komt naar ’s-Hertogenbosch om actie te voeren voor War Child. Dit jaar is de stad gastheer van het knallende eindfeest. Het wordt daarom groots aangepakt met overdag activiteiten op de Parade en ‘s avonds groot feest op de Markt met diverse bekende artiesten. De nachtuitzending vindt dit jaar plaats in het Rodenborch College in Rosmalen dat zijn 25-jarig jubileum viert.

 

538 voor War ChildKom in actie: voor 12 euro help je 1 kind!

Hoeveel verlaten oorlogskinderen wil jij helpen? Kom in actie met je vrienden, je collega’s, je buurman of alleen. Niets is te gek en alles is mogelijk. Meld je actie aan op www.538voorwarchild.nl en doneer het opgehaalde bedrag aan 538 voor War Child, zodat met dit geld een betere toekomst voor oorlogskinderen kan worden opgebouwd.

 

VVV viert Openbaar kinderfeestje voor War Child!

Ook VVV 's-Hertogenbosch zal deze dag actie voeren voor 538 For War Child. Zij zullen hiervoor een openbaar Kinderfeestje organiseren waarvan de opbrengst voor het goede doel zal zijn. Tijdens dit feestje kunnen kinderen meedoen met leuke spelletjes en een leuke educatieve speurtocht uitvoeren door 's-Hertogenbosch.

 

 


 

Nieuws

15 sep 2015  Stormloop op onderwijsbezoek aan Jheronimus Bosch tentoonstelling: 5.000 extra toegangskaarten beschikbaar

’s-Hertogenbosch, 8 september 2015 – Volgend jaar bezoeken zeker 10.000 scholieren de internationale overzichtstentoonstelling Jheronimus Bosch – Visioenen van ...

 
Meer info
 

01 sep 2015  Het Noordbrabants Museum gratis toegankelijk op Open Monumentendag

Zaterdag 12 september is het Open Monumentendag en zet Nederland massaal de deuren open. Dit jaar met speciale aandacht voor het thema ‘Kunst en Ambacht’. Het ...

 
Meer info
 

26 aug 2015  ‘De hooiwagen’ van Jheronimus Bosch na eeuwen terug in Nederland

Na 450 jaar gaat ‘De hooiwagen’ van Jheronimus Bosch voor het eerst op reis vanuit Madrid naar Nederland. Het grote drieluik is een topstuk in het oeuvre van Bosch, en zal ruim een half ...

 
Meer info
 

05 aug 2015  Opening Theaterfestival Boulevard verplaatst

Heden namiddag zijn de resultaten bekend geworden van het aanvullend onderzoek naar mogelijk asbestvezels op het terrein van De Heus nabij het pand, waarin theaterfestival Boulevard morgen van ...

 
Meer info
 

03 aug 2015  Bekijk 110 jaar bijzonder zilverwerk in brasserie Central

Golden Tulip Hotel Central is verheugd om de tentoonstelling rond het 110-jarig jubileum aan te kondigen. In deze tentoonstelling presenteert Hotel Central haar bijzondere zilverstukken in ...

 
Meer info
 

29 jul 2015  B*THERE is BACK! B*THERE festival zet Parade ’s-Hertogenbosch opnieuw twee dagen op z’n kop!

Op vrijdag 23 en zaterdag 24 oktober vindt de tweede editie van het B*THERE festival plaats op de Parade in Den Bosch. Na een eerste succesvolle editie in nieuwe opzet, bouwt de organisatie verder ...

 
Meer info