Achtergrondfoto vvvdenbosch.nl
 
 

20 mrt 2013 - 538 voor War Child 29 maart in 's-Hertogenbosch


538 voor War Child 29 maart in 's-Hertogenbosch

Verlaten oorlogskinderen

In 2013 zet 538 zich voor de derde keer in voor War Child. Van 22 tot en met 29 maart rijdt de 538 studiotruck weer door het hele land. De opbrengst gaat dit jaar naar oorlogskinderen die er helemaal alleen voor staan. Honderdduizenden kinderen raken door oorlog hun ouders kwijt. Veel van hen belanden in de prostitutie, of worden uitgebuit als huisslaaf of kindsoldaat. War Child komt op voor deze kinderen en zorgt ervoor dat ze op een veilige plek 538 voor War Child - Colombia copyright Marco van Halweer gewoon kind kunnen zijn. Dat ze hun nare ervaringen kunnen verwerken en een betere toekomst kunnen opbouwen. In creatieve workshops krijgen kinderen weer zelfvertrouwen, durven ze weer contact met anderen te maken, ontdekken ze hun talenten en worden zo weer sterker. In totaal konden door het succes van de vorige editie van 538 voor War Child bijna 73.000 oorlogskinderen deelnemen aan de programma’s van War Child.

fotograaf: Colombia copyright Marco van Hal

 

’s-Hertogenbosch op 29 maart

Op vrijdag 29 maart komt de Truck van 538 komt naar ’s-Hertogenbosch om actie te voeren voor War Child. Dit jaar is de stad gastheer van het knallende eindfeest. Het wordt daarom groots aangepakt met overdag activiteiten op de Parade en ‘s avonds groot feest op de Markt met diverse bekende artiesten. De nachtuitzending vindt dit jaar plaats in het Rodenborch College in Rosmalen dat zijn 25-jarig jubileum viert.

 

538 voor War ChildKom in actie: voor 12 euro help je 1 kind!

Hoeveel verlaten oorlogskinderen wil jij helpen? Kom in actie met je vrienden, je collega’s, je buurman of alleen. Niets is te gek en alles is mogelijk. Meld je actie aan op www.538voorwarchild.nl en doneer het opgehaalde bedrag aan 538 voor War Child, zodat met dit geld een betere toekomst voor oorlogskinderen kan worden opgebouwd.

 

VVV viert Openbaar kinderfeestje voor War Child!

Ook VVV 's-Hertogenbosch zal deze dag actie voeren voor 538 For War Child. Zij zullen hiervoor een openbaar Kinderfeestje organiseren waarvan de opbrengst voor het goede doel zal zijn. Tijdens dit feestje kunnen kinderen meedoen met leuke spelletjes en een leuke educatieve speurtocht uitvoeren door 's-Hertogenbosch.

 

 


 

Nieuws

26 mrt 2015  'sH-reporter: 'Zwijgzame performers en iPads als maskers'

Van 17 t/m 21 maart vond kunstfestival Cement plaats, waar ik een kijkje ben gaan nemen. Bij aankomst bij de Verkadefabriek is meteenl duidelijk dat Festival Cement hier plaats vindt. Overal hangen ...

 
Meer info
 

24 mrt 2015  Nieuw kunstproject in Heeswijk-Dinther

dertien hectare presenteert: Ctrl + Alt + Del, de toekomst nu Zaterdag 23 mei om 16.00 uur opent de nieuwe tentoonstelling 'Ctrl + Alt + Del, de toekomst nu'. Er wordt een grote ...

 
Meer info
 

12 feb 2015  Pannenkoekenhuis het Wonderbos in Cromvoirt geopend

Een nieuw pannenkoekenhuis in Cromvoirt... komt dat proeven!   Op 01 februari vond de officiële opening van Pannenkoekenhuis het Wonderbos plaats, een écht familierestaurant, ...

 
Meer info
 

11 feb 2015  Sportmiddag met professionals

Topsporters laten op woensdag 11 februari circa 250 kinderen kennis maken met diverse sporten. Wielrenster Marianne Vos, enkele hockeysters van HC Den Bosch, ijshockeylegende Leo van den Thillart ...

 
Meer info
 

22 jan 2015  Nieuwe expositie 'Bloemen dromen'

Beste Kunstliefhebber,   Hierbij nodigen wij u van harte uit voor de opening van de nieuwe expositie ‘Bloemen dromen’ in het Jeroen Bosch Ziekenhuis op: Donderdag 5 februari ...

 
Meer info
 

21 jan 2015  Oetelkonzert

‘s-Hertogenbosch – Op 10 februari a.s. vindt de 51e editie van het Oetelkonzèrt plaats in het Theater aan de Parade in ’s-Hertogenbosch. Het klassieke Carnavalsconcert ...

 
Meer info