Achtergrondfoto vvvdenbosch.nl
 
 

20 mrt 2013 - 538 voor War Child 29 maart in 's-Hertogenbosch


538 voor War Child 29 maart in 's-Hertogenbosch

Verlaten oorlogskinderen

In 2013 zet 538 zich voor de derde keer in voor War Child. Van 22 tot en met 29 maart rijdt de 538 studiotruck weer door het hele land. De opbrengst gaat dit jaar naar oorlogskinderen die er helemaal alleen voor staan. Honderdduizenden kinderen raken door oorlog hun ouders kwijt. Veel van hen belanden in de prostitutie, of worden uitgebuit als huisslaaf of kindsoldaat. War Child komt op voor deze kinderen en zorgt ervoor dat ze op een veilige plek 538 voor War Child - Colombia copyright Marco van Halweer gewoon kind kunnen zijn. Dat ze hun nare ervaringen kunnen verwerken en een betere toekomst kunnen opbouwen. In creatieve workshops krijgen kinderen weer zelfvertrouwen, durven ze weer contact met anderen te maken, ontdekken ze hun talenten en worden zo weer sterker. In totaal konden door het succes van de vorige editie van 538 voor War Child bijna 73.000 oorlogskinderen deelnemen aan de programma’s van War Child.

fotograaf: Colombia copyright Marco van Hal

 

’s-Hertogenbosch op 29 maart

Op vrijdag 29 maart komt de Truck van 538 komt naar ’s-Hertogenbosch om actie te voeren voor War Child. Dit jaar is de stad gastheer van het knallende eindfeest. Het wordt daarom groots aangepakt met overdag activiteiten op de Parade en ‘s avonds groot feest op de Markt met diverse bekende artiesten. De nachtuitzending vindt dit jaar plaats in het Rodenborch College in Rosmalen dat zijn 25-jarig jubileum viert.

 

538 voor War ChildKom in actie: voor 12 euro help je 1 kind!

Hoeveel verlaten oorlogskinderen wil jij helpen? Kom in actie met je vrienden, je collega’s, je buurman of alleen. Niets is te gek en alles is mogelijk. Meld je actie aan op www.538voorwarchild.nl en doneer het opgehaalde bedrag aan 538 voor War Child, zodat met dit geld een betere toekomst voor oorlogskinderen kan worden opgebouwd.

 

VVV viert Openbaar kinderfeestje voor War Child!

Ook VVV 's-Hertogenbosch zal deze dag actie voeren voor 538 For War Child. Zij zullen hiervoor een openbaar Kinderfeestje organiseren waarvan de opbrengst voor het goede doel zal zijn. Tijdens dit feestje kunnen kinderen meedoen met leuke spelletjes en een leuke educatieve speurtocht uitvoeren door 's-Hertogenbosch.

 

 


 

Nieuws

23 jun 2015  Grootste Jheronimus Bosch-tentoonstelling ooit

’s-Hertogenbosch, 23 juni 2015 – Het Noordbrabants Museum in ’s-Hertogenbosch presenteert van 13 februari tot en met 8 mei 2016 de internationale tentoonstelling Jheronimus Bosch ...

 
Meer info
 

17 jun 2015  Vakantietentoonstelling Schilderijen van klei

’s-Hertogenbosch 17 juni 2015 - Van 20 juni t/m 30 augustus presenteert Het Noordbrabants Museum de tentoonstelling Schilderijen van klei – Kijken met je handen, met zo’n 54 ...

 
Meer info
 

17 jun 2015  De eerste week is achter de rug!

Het inspirerende, interdisciplinaire festival 'Er hangt iets in de lucht' heeft zijn eerste week erop zitten, en met succes!   Onder andere was daar Temko. Deze varband (Aart ...

 
Meer info
 

04 jun 2015  Droomt u van mensen gelukkig maken? Word vrijwilliger bij VVV Den Bosch!

Wij zijn op zoek naar vrijwilligers om (internationale) gasten te inspireren en informeren. Kom jij ons team versterken?

 
Meer info
 

29 mei 2015  Vughterstraat & Schapenmarkt organiseren ‘Dag van de Klant’!

De winkeliersverenigingen van de Vughterstraat en Schapenmarkt organiseren op zondag 14 juni voor de tweede maal de ‘Dag van de Klant’. Het doel van dit evenement is om de bezoekers van ...

 
Meer info
 

21 mei 2015  SHINE, een festival vol verleidingen

Twintig containers in Den Bosch vormen het opvallende herkenningspunt van SHINE. Rondom deze containers bevindt zich een tuin van verschillende progressieve kunstvormen. Tijdens een kijkje in deze ...

 
Meer info